Івано-Франківський Страйкбольний клуб

Івано-Франківський Страйкбольний клуб
СВІТ ДРАЙВУ, ЕКСТРИМУ І МАКСИМАЛЬНОГО АДРЕНАЛІНУ.

 Про страйкбол

Страйкбол – це військова тактична гра максимально наближена до реальних військових дій, в якості зброї використовують точні копії автоматів і пістолетів, що стріляють пластиковими 6мм кульками.

У страйкболі використовується зброя, яка повністю імітує реальний бойовий зразок. До дрібниць, навіть до ваги, іноді до ємності магазину і частково до схеми розбирання. У страйкболі дуже реалістично моделюються ситуації, які виникають під час бойових дій. Для захисту очей використовуються спеціальні захисні окуляри. Вони міцні, не заважають, дають хороший огляд.

Найголовніше тут ­ відчуття, яке відчуваєш, коли береш в руки страйкбольну зброю. Миттєво переносишся всередину Counter Strike або в зону реальних бойових дій.

Дізнатись більше

Чесність
На відміну від пейнтбольних маркерів, кульки для страйкболу не залишають на одязі слідів, тому велике значення має ЧЕСНІСТЬ гравців.

Реалістичність
Ти одягнений як справжній солдат, будь­якої країни світу, з будь­-яким страйкбольної аналогом зброї світу, хочеш ти снайпер, хочеш автоматник, хочеш кулеметник ­ тільки тобі вирішувати.

Емоції
Ні з чим не зрівняється, коли ти біжиш з товаришами в атаку. Достатньо один раз зіграти, щоб підсісти.

Про Івано-Франківський Страйкбольний клуб
Єдиний страйкбольний клуб в Івано-Франківську.

Страйкбольна арена. 3000 м
Страйкбольні полігони

Прокат спорядження

Різноманітні сценарії
Ціни
Пакет “Стандартний”
3 години гри
Повний пакет спорядження + 500 кульок
Інструктаж + Тренінг
 350 грн
Замовити

Пакет “Новачок”
1 година гри
Повний пакет спорядження + 250 кульок
Інструктаж
270 грн
Замовити

Години роботи: 09.00 – 22.00

Досить часто люди запитують: “що таке страйкбол? Чим страйкбол відрізняється від пейнтболу?” і не завжди знаходять відповіді на поставленні питання.

Ну що ж, тоді давайте спробуємо розібратись, що являє собою “СТРАЙКБОЛ”.

Страйкбол (англ. airsoft) — командна, військово-спортивна гра, максимально наближена до реальних бойових дій: повна імітація стрілецької зброї, військової екіпіровки і правил ведення бою.

Історія появи страйкболу сягає своїм корінням в післявоєнну Японію, якій після її капітуляції заборонили мати власні збройні сили (крім сил самооборони), і уряд цієї країни знайшов цікавий вихід зі сформованої ситуації – були створені точні пневматичні копії бойової зброї, які збігалися по вазі з реальними прототипами, мали таку ж скорострільність, і навіть схожу схему збірки. Патрони в цій зброї заміняли кулі діаметром 6 мм (типу BB (вагою від 0,12 до 0,43 г), виготовлені з легкого пластику. Спочатку все це добро стріляло поодинокими пострілами, пізніше з’явилася напівавтоматична та автоматична газова зброя, ще пізніше – електрична, що працює за допомогою енергії стисненого повітря – тут вже можна вибирати вид вогню – поодинокий, неперервний чи фіксований по три постріли.

В чому ж полягає основна відмінність страйкболу від інших спортивно-військових ігор, в першу чергу пейнтболу та лазертагу?

На відміну від пейнтбольних маркерів, де яскрава фарба не дасть вам збрехати, що ви “живий” чи сенсорних датчиків в лазертагу, які сповіщають про попадання за допомогою світло-, звуко – або вібросигналів, кульки для страйкболу не залишають на одязі слідів, тому велике значення має ЧЕСНІСТЬ гравців. В страйкболі, гравець вважається пораненим і вибуває з гри на певний термін, визначений сценарієм для ігор в страйкбол, якщо в нього, або в його екіпіровку попала страйкбольна куля. Рикошет від будь-якого предмета (стіни, зброї, дерева) не зараховується. В цьому є психологічна перевага страйкболу – як і на справжній війні, тут не місце хитрощам та брехні.

Отже, страйк – насамперед виховання власних рис характеру, яких дуже багатьом людям, на жаль, бракує у сучасному суспільстві.

Ще одна відмінність страйкболу полягає у цілковитій реалістичності подій: повна імітація бойових дій з використанням страйкбольної зброї та спеціальної екіпіровки у відповідності до чітко розробленого сценарію страйкбольних ігор.

Причому, ця спортивна гра ні в якій мірі не пропагує насильство або вбивство. Страйкбол – це, насамперед, повага свого супротивника.

В Україні страйкбол почався із заходу, а саме зі Львова. У квітні 2002 року тут було офіційно зареєстровано у департаменті економічної політики Львівської міської адміністрації громадську організацію “Західно-Українська Федерація Страйкболу”. Відтоді страйк поширився по всій Україні.

В Івано-Франківську страйкбол поки що мало поширений. В певній мірі це пов’язано з тим, що страйкбол – доволі затратний вид спорту. Проте, тепер у всіх бажаючих мешканців Івано-Франківська та Івано-Франківської області з’явилась унікальна можливість отримати незабутні враження та поринути в світ військово-тактичної гри страйкбол, без суттєвих затрат на страйкбольну зброю та спорядження. Адже Івано-Франківський Страйкбольний клуб пропонує комплекс послуг по організації страйкбольних ігор, як на природі, так і в залі, в тому числі надає послуги прокату страйкбольної зброї та спорядження, Інструктаж проводять висококваліфіковані інструктора з багаторічним стажем.

Сьогодні в страйкбол можна грати за будь–якої погоди та у будь–яку пору року, адже Івано-Франківський Страйкбольний клуб пропонує до Ваших послуг страйкбольний зал, який прекрасно пристосований для проведення ігор в страйкбол у відповідності до обраного гравцями сценарію. Страйкбольна арена займає ігрову площу понад 3000 м?.

Страйкбол, як активний, ектремальний та неймовірно драйвовий вид відпочинку дає можливість зняти негативні емоції, що накопичились протягом тяжкого робочого дня чи більш тривалого часу, відновити душевну рівновагу , отримати яскраві враження та добрячу порцію адреналіну

Гра в страйкбол чудово підходить і як один із оригінальних, цікавих, незабутніх способів відсвяткувати День народження, так і неординарний варіант неформального розвитку відносин з клієнтами компанії, колективного відпочинку.

Адже основні принципи страйкбольної гри завжди залишаються незмінними:

страйкбол – гра на чесність;

страйкбол – це командна гра;

страйкбол – гра для друзів.

Скориставшись послугами Івано-Франківського Страйкбольного клубу Ви гарантовано отримаєте незабутній відпочинок.