Страйкбол vs Пейнтбол

Страйкбол vs Пейнтбол

Що таке страйкбол?

Страйкбол – це не пейнтбол, в страйкболі грають зброєю класу м’яка пневматика. Це
пневматична зброя, що стріляє пластиковими кульками калібру 6 мм. Дулова енергія
кульки зазвичай не перевищує 2 джоулів, тому страйкбольної зброї по “Закону про
зброю” зброєю не є.

 Страйкбол vs Пейнтбол

Як водиться, коли новачок дізнається, чим стріляють у страйкболі, він задає наступне питання: “Але пластикова кулька не залишає слідів на гравцеві. Як же визначити, потрапив я чи ні?”.

Так, дійсно, пластикова кулька, що потрапив в бійця, не залишає ніяких слідів. Звичайно, з близької відстані можна зарядити так, що залишиться синець (голосно сказано, швидше синячок), але хто буде змушувати супротивника знімати штани, щоб перевірити, чи є у нього цей синячок? .. Попадання можна побачити (пластикові кулі літають не дуже швидко і в польоті видно цілком нормально). Попадання можна почути (куля видає чутний звук, коли потрапляє в амуніцію). Але у всіх інших випадках гра ведеться на ЧЕСНІСТЬ. Попадання кульки в будь-яку частину тіла або спорядження зараховується як поразку, причому факт поразки повинен відзначати сам “Убитий”, піднявши руки і / або надівши червону пов’язку і негайно вирушати на місце збору “убитих” (мертвятнік).

Деякі після цього задають третє питання: “А що якщо я не буду зізнаватися в тому, що по мені потрапили?”. Ну тоді вам пріваівается звання “Маклауд”, після чого вас просто не допускатимуть на гру. Це в кращому випадку. Іноді буває, що коли боєць занадто часто не зізнається в попаданнях, до нього застосовують чисто російські міри – намагаються підібратися ближче і випустити з близької відстані довгу чергу. Бажано по відкритих частин тіла. Часто – в обличчя. Після кількох таких процедур “Маклауд” або іде з страйкболу, або починає зізнаватися в попаданнях. Забігаючи наперед скажу, що від клейма “Маклауд” відмитися дуже важко, так що краще грати чесно.

News

Акції

 

Search

Info

Last update:
July 27, 2020, 09:07

Admin only

Login